%50 indirimli
HIZLI
GÖNDERİ
MUSK DEEP FOREST

Musk Deep Forest Ekru Uyku Bandı

Ürün Kodu : PN17YTEK0005EKR
44,50 TL
22,25 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Musk Deep Forest Ekru Uyku Bandı

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarladığımız benzersiz uyku ürünleri koleksiyonumuz şimdi daha da renkli…

  Musk Deep Forest Ekru Uyku Bandı uykuya geçiş sırasında ve keyifli uyku zamanlarınız için ortamdaki tüm ışığı bloke eder.

  Penelope uyku ürünleri aksesuarlarının yumuşak ve stil sahibi Must Deep Forest ekru uyku göz bandı çeşitleri, içerisindeki doğal aroma taşları ile yatıştırıcı, aromaterapi etkisiyle konforlu uykular sunar.

  Bulunduğunuz ortama ait tüm ışığı bloke edecek olan Must Deep Forest Ekru uyku bandı satın al mak için Penelope online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Koku İçerikleri ;

  Yeşil Çay, Turunç, Limon, Mandalina, Gül, Hint Cevizi, Yasemin, Sedir Ağacı, Misk Otu, Sandal Ağacı, Amber


  Kumaş : Ön Kumaş %100 Akrilik Keçe, Arka Kumaş %100 Pamuk
  Koku İçerikleri : Yeşil Çay, Turunç, Limon, Mandalina, Gül, Hint Cevizi, Yasemin, Sedir Ağacı, Misk Otu, Sandal Ağacı, Amber
  Koku Kesesi İçeriği : Aroma Yağı, Mısır Koçanı
  Ürün Ebadı : 15x25,5 cm
  Ürün Etiketleri
 • Ürünün temizlemek için içerisindeki koku keselerini çıkartıp elde yıkayınız. Nemden ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz.
 • Verilen siparişler 3 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.Stoklu ürünlerde saat 15:00' e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.